KONST / Litografier / Färglitografi 12453157

nr 1245 3157

Olle Kåks

(1941-2003), Sverige

Färglitografi, Olle Kåks (1941-2003), Sverige. Modell. Signerad, numrerad 77/100, bladets mått: 62x47 cm

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 1 april 2019
kl 18:55:33

Olle Kåks

Läs mer om Olle Kåks