KONST / Litografier / Färglitografi 12455247

nr 1245 5247

Färglitografi

Oidentifierad konstnär. Stadsvy. Signerad, numrerad 3/160. Motivet: 24x39 cm

Utrop:

100 kr - 300 kr

måndag 1 april 2019
kl 20:00:41