KONST / Litografier / Färglitografi 12702149

nr 1270 2149

Färglitografi

2 st, Oidentifierad konstnär. Sign 83. Signerad. Motivet: 52x37 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 26 augusti 2019
kl 20:20:53

26/8 18:41:31 1      Vinnande bud