KONST / Litografier / Färglitografi 13037072
nr 1303 7072
Färglitografi
Nilsson & Knall, Nybroplan. Signerad, numrerad 54/360. Motivet: 46x60cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 27 januari 2020
kl 20:54:20
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr
400 kr