KONST / Litografier / Färglitografi 12354235

nr 1235 4235

Mona Huss Walin

(f. 1944), Sverige

Färglitografi, Mona Huss Walin (f. 1944), Sverige. Skärgård. Signerad. Motivet: 43x61

Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 18 februari 2019
kl 20:28:53

Mona Huss Walin

Läs mer om Mona Huss Walin