KONST / Litografier / Färglitografi 13027027

nr 1302 7027

Färglitografi

Mats Högberg. Signerad, numrerad 67/78. Motivet: 40x30 cm

Utrop:

400 kr

Såld:

600 kr

måndag 20 januari 2020
kl 18:16:30

  • Tema
  • 20 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm