KONST / Litografier / Färglitografi 13117097

nr 1311 7097

Maria Larkman

(f. 1964)

Färglitografi, 4 st, Maria Larkman (f. 1964), Signerad, numrerad 270-upplaga, oramade lösa blad, 41x30cm

Utrop:

800 kr

Såld:

700 kr

måndag 2 mars 2020
kl 19:14:08