KONST / Litografier / Färglitografi 12757217

nr 1275 7217

Maria Hillfon

(f. 1945), Sverige

Färglitografi, Maria Hillfon (f. 1945), Sverige. Signerad, numrerad 146/300, Magnolia. Motivet: 51x41 cm

Maria Hillfon, svensk målare, grafiker och textilkonstnär född 1945.

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 16 september 2019
kl 20:10:28

Maria Hillfon

Läs mer om Maria Hillfon