KONST / Litografier / Färglitografi 12848302

nr 1284 8302

Maria Boczewska

(f. 1940), Polen

Färglitografi, Maria Boczewska (f. 1940), Polen. Signerad, numrerad 341/350. Motivet: 29x33,5cm

Maria Boczewska, polsk bildkonstnär och skulptör född i Warszawa 1940.

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 20:06:03

28/10 09:16:48 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Maria Boczewska

Läs mer om Maria Boczewska