KONST / Litografier / Färglitografi 12848302

nr 1284 8302

Maria Boczewska

(f. 1940), Polen

Färglitografi, Maria Boczewska (f. 1940), Polen. Signerad, numrerad 341/350. Motivet: 29x33,5cm

Maria Boczewska, polsk bildkonstnär och skulptör född i Warszawa 1940.

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 20:06:03

28/10 09:16:48 1      Vinnande bud

Maria Boczewska

Läs mer om Maria Boczewska