KONST / Litografier / Färglitografi 12455491

nr 1245 5491

Madeleine Pyk

(f. 1934), Sverige

Färglitografi, Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrerad HC 12/30. Motivet: 69x46 cm

Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 1 april 2019
kl 18:03:19

Madeleine Pyk

Läs mer om Madeleine Pyk