KONST / Litografier / Färglitografi 12847011

nr 1284 7011

Lowell Nesbitt

(1933-1993), USA

Färglitografi, Lowell Nesbitt (1933-1993), USA. Interiör. Signerad, daterad 1972 AP. Motivet: 45x62 cm

Lowell Nesbitt, amerikansk bildkonstnär född 1933, död 1993.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 20:37:12

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Lowell Nesbitt

Läs mer om Lowell Nesbitt