KONST / Litografier / Färglitografi 14377062

nr 1437 7062

Lennart Rodhe

(1916-2005), Sverige

Signerad, numrerad 26/50. Färglitografi, bildmått: 24x30, yttermått inklusive ram: 31x37 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 13 december 2021
kl 18:11:06

Lennart Rodhe

Läs mer om Lennart Rodhe