KONST / Litografier / Färglitografi 13656165

nr 1365 6165

Lennart Rodhe

(1916-2005), Sverige

Färglitografi, Lennart Rodhe (1916-2005), Sverige. Komposition. Signerad, numrerad 75/75, daterad 1991. Motivet: 33x23 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 7 december 2020
kl 20:01:47

Lennart Rodhe

Läs mer om Lennart Rodhe