KONST / Litografier / Färglitografi 12848219

nr 1284 8219

Lennart Jirlow

(1936-2020), Sverige

Färglitografi, Lennart Jirlow (f. 1936), Sverige. Signerad, numrerad 1/50. Motivet: 51x65 cm

Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.

måndag 28 oktober 2019
kl 19:11:02

Lennart Jirlow

Läs mer om Lennart Jirlow