KONST / Litografier / Färglitografi 12757034

nr 1275 7034

Lena A Linderholm

(f. 1947), Sverige

Färglitografi, Lena A Linderholm (f. 1947), Sverige. Signerad, numrerad 64/175. Motivet: 60x78 cm

Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 16 september 2019
kl 18:29:49

Lena A Linderholm

Läs mer om Lena A Linderholm