KONST / Litografier / Färglitografi 12757034

nr 1275 7034

Lena A Linderholm

(f. 1947), Sverige

Färglitografi, Lena A Linderholm (f. 1947), Sverige. Signerad, numrerad 64/175. Motivet: 60x78 cm

Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 16 september 2019
kl 18:29:49

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Lena A Linderholm

Läs mer om Lena A Linderholm