KONST / Litografier / Färglitografi 12767335

nr 1276 7335

Lena A Linderholm

(f. 1947), Sverige

Färglitografi, Lena A Linderholm (f. 1947), Sverige. Signerad, numrerad 6/225, bladets mått: 59x81 cm

Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.

Utrop:

700 kr

Såld:

600 kr

måndag 23 september 2019
kl 19:42:02

Lena A Linderholm

Läs mer om Lena A Linderholm