KONST / Litografier / Färglitografi 12665431

nr 1266 5431

Lasse Åberg

(f. 1940), Sverige

Färglitografi, Lasse Åberg (f. 1940), Sverige. Signerad, numrerad 297/400. Motivet: 53x36 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 29 juli 2019
kl 19:27:54

Lasse Åberg

Läs mer om Lasse Åberg