KONST / Litografier / Färglitografi 12455496

nr 1245 5496

Färglitografi

Lars Norrman (1915-1979), Sverige. EA-upplaga, signerad. Motivet: 33x55

Utrop:

600 kr

Såld:

700 kr

måndag 1 april 2019
kl 19:10:17