KONST / Litografier / Färglitografi 12455486

nr 1245 5486

Färglitografi

Lars Norrman (1915-1979), Sverige. EA-upplaga, Gondoljär, signerad. Motivet: 36x56

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 1 april 2019
kl 18:00:26