KONST / Litografier / Färglitografi 12455242

nr 1245 5242

Lars Huck Hultgren

(f. 1931), Sverige

Färglitografi, Lars Huck Hultgren (f. 1931), Sverige, Katt. Signerad, numrerad 298/360. Motivet: 33x42 cm

Lars Huck Hultgren, svensk målare, grafiker och skulptör född 1931.

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 1 april 2019
kl 20:57:51

1/4 20:52:51 1      Vinnande bud

Lars Huck Hultgren

Läs mer om Lars Huck Hultgren