KONST / Litografier / Färglitografi 12916348

nr 1291 6348

Lars-Olof Gynning

(1920-2003), Sverige

Färglitografi, Lars-Olof Gynning (1920-2003), Sverige. Trapets. Signerad, numrerad 8/150. Motivet: 57x45cm

Utrop:

500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 25 november 2019
kl 19:06:41

Lars-Olof Gynning

Läs mer om Lars-Olof Gynning