KONST / Litografier / Färglitografi 12756539

nr 1275 6539

Lage Lindell

(1920-1980), Sverige

Färglitografi, Lage Lindell (1920-1980), Sverige. PT, Signerad, Komposition, bladets mått: 56x76 cm

Lage Lindell, född 1920 i Stockholm, död där 1980, svensk målare,

Utrop:

700 kr

Såld:

800 kr

måndag 16 september 2019
kl 19:31:01

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Lage Lindell

Läs mer om Lage Lindell