KONST / Litografier / Färglitografi 11488712

nr 1148 8712

Kristian Krokfors

(f. 1952), Finland

Färglitografi, Kristian Krokfors (f. 1952), Finland. Signerad och numrerad 5/60, 'Happy Factory 4', motivet: 48x48

Kristian Krokfors, finländsk målare och grafiker född 1952.

Utrop:

1.200 kr

Såld:

600 kr

måndag 4 december 2017
kl 19:42:52

Kristian Krokfors

Läs mer om Kristian Krokfors