KONST / Litografier / Färglitografi 12343449

nr 1234 3449

Kristian Krokfors

(f. 1952), Finland

Färglitografi, Kristian Krokfors (f. 1952), Finland. Signerad, daterad 86,134/395. Motivet: 40x28

Kristian Krokfors, finländsk målare och grafiker född 1952.

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 11 februari 2019
kl 19:39:08

Kristian Krokfors

Läs mer om Kristian Krokfors