KONST / Litografier / Färglitografi 12665345

nr 1266 5345

Kristian Krokfors

(f. 1952), Finland

Färglitografi, Kristian Krokfors (f. 1952), Finland. "Mirage". Signerad, daterad 1985, bladets mått: 107x71 cm

Kristian Krokfors, finländsk målare och grafiker född 1952.

Utrop:

700 kr

Såld:

450 kr

måndag 29 juli 2019
kl 19:02:37

Kristian Krokfors

Läs mer om Kristian Krokfors