KONST / Litografier / Färglitografi 12261004

nr 1226 1004

Kjell Lönnå

(f. 1936), Sverige

Färglitografi, Kjell Lönnå (f. 1936), Sverige. Signerad, numrerad 208/300. Färglitografi. Motivet: 33,5x43,5 cm. Skänkt till auktionen av stadsbrud Anna Belfrage

Kjell Lönnå, svensk konstnär född 1936.

Utrop:

600 kr

Såld:

500 kr

torsdag 18 oktober 2018
kl 18:00:00

14/10 18:10:45 1      ledande budet*

  • Tema
  • 18 okt

Stadsbrudskåren

Läs mer om Stadsbrudskåren

Kjell Lönnå

Läs mer om Kjell Lönnå