KONST / Litografier / Färglitografi 12455238

nr 1245 5238

Karl Gustaf KG Nilson

(f. 1942), Sverige

Färglitografi, Karl Gustaf KG Nilson (f. 1942), Sverige. Signerad, daterad 1988, Älven 2, EA-upplaga, 11/20. Motivet: 54x32

Karl Gustaf KG Nilson, svensk målare född 1942.

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 1 april 2019
kl 20:47:54

27/3 19:10:51 1      Vinnande bud

Karl Gustaf KG Nilson

Läs mer om Karl Gustaf KG Nilson