KONST / Litografier / Färglitografi 12757350

nr 1275 7350

Kaj Bernstone

(f. 1946), Sverige

Färglitografi, Kaj Bernstone (f. 1946), Sverige. Signerad, numrerad 71/205, Sjöbod. Motivet: 50x56 cm

Kaj Bernstone, född 1946 i Uddevalla, svensk målare,

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 16 september 2019
kl 20:01:31

14/9 20:46:39 1      Vinnande bud

Kaj Bernstone

Läs mer om Kaj Bernstone