KONST / Litografier / Färglitografi 12757350

nr 1275 7350

Kaj Bernstone

(f. 1946), Sverige

Färglitografi, Kaj Bernstone (f. 1946), Sverige. Signerad, numrerad 71/205, Sjöbod. Motivet: 50x56 cm

Kaj Bernstone, född 1946 i Uddevalla, svensk målare,

Utrop:

600 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 100 kr (per 21:58:25)
Uppdatera
Visning

fredag 13/9, lördag 14/9, söndag 15/9 och måndag 16/9

Auktionen
avslutas:

måndag 16 september kl 20:01:31

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
14/9 20:46:39 1      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Kaj Bernstone

Läs mer om Kaj Bernstone