KONST / Litografier / Färglitografi 12756470

nr 1275 6470

Kaj Bernstone

(f. 1946), Sverige

Färglitografi, Kaj Bernstone (f. 1946), Sverige. Eka, 74/250. Signerad, daterad -87. Motivet: 41x58 cm

Kaj Bernstone, född 1946 i Uddevalla, svensk målare,

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 16 september 2019
kl 18:10:10

11/9 08:34:30 1      Vinnande bud
12/9 20:50:02 1      Vinnande bud

Kaj Bernstone

Läs mer om Kaj Bernstone