KONST / Litografier / Färglitografi 12343367

nr 1234 3367

Jan Zielecki

(f. 1949), Sverige

Färglitografi, Jan Zielecki (f. 1949), Sverige. Signerad, numrerad 66/275. Motivet: 78x58 cm

Jan Zielecki, svensk bildkonstnär född 1949.

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 11 februari 2019
kl 18:29:09

6/2 20:46:46 1      Vinnande bud

Jan Zielecki

Läs mer om Jan Zielecki