KONST / Litografier / Färglitografi 13027028

nr 1302 7028

Jan Lundquist

(f. 1935), Sverige

Färglitografi, 3 st, Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Stockholmsmotiv, 290-upplaga, signerad, ca 40x50 cm

Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.900 kr

måndag 20 januari 2020
kl 18:01:27

  • Tema
  • 20 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Jan Lundquist

Läs mer om Jan Lundquist