KONST / Litografier / Färglitografi 13027009

nr 1302 7009

Jan Lundquist

(f. 1935), Sverige

Färglitografi, Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, numrerad 226/290. Motivet: 37x50 cm

Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.

Utrop:

500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 20 januari 2020
kl 19:47:25

  • Tema
  • 20 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Jan Lundquist

Läs mer om Jan Lundquist