KONST / Litografier / Färglitografi 12914358

nr 1291 4358

James Coignard

(1925-2008), Frankrike

Färglitografi, 2 st, James Coignard (1925-2008), Frankrike. Signerad, numrerad 18/75, respektive 14/75. Motivet: 31x41cm

Konditionsrapport: skada, glas

James Coignard, fransk målare, grafiker född i Tours 1925, död 2008.

Utrop:

700 kr

Såld:

450 kr

måndag 25 november 2019
kl 18:04:59

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

James Coignard

Läs mer om James Coignard