KONST / Litografier / Färglitografi 13658123

nr 1365 8123

Ingrid Roth

(f. 1958), Sverige

Färglitografi, Ingrid Roth (f. 1958), Sverige. Signerad, numrerad HC 29/29. Motivet: 38x60 cm

Ingrid Roth, svensk bildkonstnär född 1958.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 7 december 2020
kl 19:11:05

Ingrid Roth

Läs mer om Ingrid Roth