KONST / Litografier / Färglitografi 12847078

nr 1284 7078

Horst Antes

(f. 1936), Tyskland

Färglitografi, Horst Antes (f. 1936), Tyskland. Signerad, numrerad 70/100. Motivet: 63x92 cm

Horst Antes, tysk målare, grafiker, skulptör och keramiker född 1936.

Utrop:

700 kr

Såld:

450 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 19:15:23

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Horst Antes

Läs mer om Horst Antes