KONST / Litografier / Färglitografi 12847078

nr 1284 7078

Horst Antes

(f. 1936), Tyskland

Färglitografi, Horst Antes (f. 1936), Tyskland. Signerad, numrerad 70/100. Motivet: 63x92 cm

Horst Antes, tysk målare, grafiker, skulptör och keramiker född 1936.

Utrop:

700 kr

Såld:

450 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 19:15:23

Horst Antes

Läs mer om Horst Antes