KONST / Litografier / Färglitografi 12757079

nr 1275 7079

Harry Wichmann

(1916-1993), Sverige

Färglitografi, Harry Wichmann (1916-1993), Sverige. Stockholmsmotiv. Signerad, daterad 1964, numrerad 275/310. Motivet: 28x55 cm

Utrop:

300 kr - 600 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 21:58:46)
Uppdatera
Visning

fredag 13/9, lördag 14/9, söndag 15/9 och måndag 16/9

Auktionen
avslutas:

måndag 16 september kl 18:48:49

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Harry Wichmann

Läs mer om Harry Wichmann