KONST / Litografier / Färglitografi 12757079

nr 1275 7079

Harry Wichmann

(1916-1993), Sverige

Färglitografi, Harry Wichmann (1916-1993), Sverige. Stockholmsmotiv. Signerad, daterad 1964, numrerad 275/310. Motivet: 28x55 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 16 september 2019
kl 18:51:10

16/9 18:46:10 1      Vinnande bud

Harry Wichmann

Läs mer om Harry Wichmann