KONST / Litografier / Färglitografi 12757321

nr 1275 7321

Harry Wichmann

(1916-1993), Sverige

Färglitografi, Harry Wichmann (1916-1993), Sverige. Signerad, daterad -69, PT, Stockholm. Motivet: 22x60 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 16 september 2019
kl 19:13:20

16/9 18:47:24 1      Vinnande bud

Harry Wichmann

Läs mer om Harry Wichmann