KONST / Litografier / Färglitografi 13634271

nr 1363 4271

Harry Kampf

(1926-1989), Sverige

Färglitografi, Harry Kampf (1926-1989), Sverige. Stockholmsmotiv. Signerad, numrerad 342/360. Motivet: 42x59 cm

Harry Kampf, svensk fotograf, född 1926, död 1989.

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 30 november 2020
kl 18:32:02

Harry Kampf

Läs mer om Harry Kampf