KONST / Litografier / Färglitografi 13027019

nr 1302 7019

Harald Sallberg

(1895-1963), Sverige

Färglitografi, Harald Sallberg (1895-1963), Sverige. Djurgården. Signerad, numrerad 131/260, daterad 1948. Motivet: 40x48 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 20 januari 2020
kl 18:11:08

17/1 21:13:36 1      100 kr
18/1 19:58:48 2      Vinnande bud

  • Tema
  • 20 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Harald Sallberg

Läs mer om Harald Sallberg