KONST / Litografier / Färglitografi 12848303

nr 1284 8303

Harald Lindberg

(1901-1976), Sverige

Färglitografi, Harald Lindberg (1901-1976), Sverige. Signerad, numrerad 76/310. Motivet: 31x49,5cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 18:27:54

23/10 20:50:57 1      Vinnande bud

Harald Lindberg

Läs mer om Harald Lindberg