KONST / Litografier / Färglitografi 12848382

nr 1284 8382

Håkan Thorsén

(f. 1928), Sverige

Färglitografi, Håkan Thorsén (f. 1928), Sverige. Signerad, numrerad 33/360, Landskap. Motivet: 62x47 cm

Håkan Thorsén, svensk bildkonstnär född 1928.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 19:08:45

28/10 19:03:45 1      Vinnande bud
28/10 19:04:24 1      Vinnande bud

Håkan Thorsén

Läs mer om Håkan Thorsén