KONST / Litografier / Färglitografi 10559054

nr 1055 9054

Håkan Berg

(f. 1958), Sverige

Färglitografi, Håkan Berg, "Morgon", 42/50, signerad, motivet: 28x24

Håkan Berg, svensk bildkonstnär född 1958.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 12 september 2016
kl 18:14:06

10/9 12:16:39 1      Vinnande bud

Håkan Berg

Läs mer om Håkan Berg