KONST / Litografier / Färglitografi 12455237

nr 1245 5237

Gustav Rudberg

(1915-2001), Sverige

Färglitografi, Gustav Rudberg (1915-2001), Sverige. Signerad, numrerad 156/260. Motivet: 48x36 cm

Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 1 april 2019
kl 20:45:07

Gustav Rudberg

Läs mer om Gustav Rudberg