KONST / Litografier / Färglitografi 12455012

nr 1245 5012

Gustav Rudberg

(1915-2001), Sverige

Färglitografi, Gustav Rudberg (1915-2001), Sverige. Signerad, daterad -59. Motivet: 35x55 cm

Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 1 april 2019
kl 18:52:52

28/3 09:45:54 1      Vinnande bud

Gustav Rudberg

Läs mer om Gustav Rudberg