KONST / Litografier / Färglitografi 13418289

nr 1341 8289

Gustav Rudberg

(1915-2001), Sverige

Färglitografi, 2 st, Gustav Rudberg (1915-2001), Sverige. Motiv från Ven, HC . Signerad, numrerad 5/36 351/360, ca 50x60 cm.

Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 17 augusti 2020
kl 18:50:42

Gustav Rudberg

Läs mer om Gustav Rudberg