KONST / Litografier / Färglitografi 12983233

nr 1298 3233

Gunnar Brusewitz

(1924-2004), Sverige

Färglitografi, Gunnar Brusewitz (1924-2004), Sverige. HC-upplaga (hors de commerce). Signerad, numrerad 10/60. Motivet: 32x48 cm

Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.

Utrop:

500 kr

Såld:

900 kr

måndag 16 december 2019
kl 18:38:45

Gunnar Brusewitz

Läs mer om Gunnar Brusewitz