KONST / Litografier / Färglitografi 12343306

nr 1234 3306

Gunnar Brusewitz

(1924-2004), Sverige

Färglitografi, Gunnar Brusewitz (1924-2004), Sverige. Fåglar. Signerad, numrerad 224/260. Motivet: 25x34 cm

Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 11 februari 2019
kl 20:38:36

Gunnar Brusewitz

Läs mer om Gunnar Brusewitz