KONST / Litografier / Färglitografi 11264284
nr 1126 4284
Gösta Werner
(1909-1989), Sverige
Färglitografi, Gösta Werner (1909-1989), HC-upplaga, signerad. -81, motivet: 40x28
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 28 augusti 2017
kl 20:52:46
28/8 17:26:07
Gösta Werner
Läs mer om Gösta Werner