KONST / Litografier / Färglitografi 12343340

nr 1234 3340

Giuseppe Scaiola

(f. 1951), Italien

Färglitografi, Giuseppe Scaiola (f. 1951), Italien. Signerad, numrerad 142/295. Motivet: 49x34 cm

Giuseppe Scaiola, italiensk bildkonstnär född 1951.

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 11 februari 2019
kl 18:33:25

6/2 22:56:12 1      300 kr
10/2 19:35:45 2      Vinnande bud

Giuseppe Scaiola

Läs mer om Giuseppe Scaiola