KONST / Litografier / Färglitografi 9603067

nr 960 3067

Evy Låås

(1923-1999), Sverige

Färglitografi, Evy Låås (1923-1999), 347/360, Matbord, signerad. - 77, motivet: 62x78

Evy Låås, född 1923, död 1999, svensk målare, tecknare och författare.

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 11 maj 2015
kl 18:26:43

Evy Låås

Läs mer om Evy Låås